G&B SISTEMOS TEIKIA REZERVINIŲ DUOMENŲ KOPIJŲ PASLAUGAS!

  

KLIENTŲ POREIKIŲ ANALIZE GRĮSTOS REKOMENDACIJOS

  

Teikiame rezervinių duomenų kopijų paslaugą, kurios metu, atliekame kliento poreikių analizę, pristatome savo rekomendacijas, diegiame duomenų saugumą užtikrinančias sistemas, atliekame periodinį jų monitoringą, o prireikus, inicijuojame saugų duomenų atstatymą.

ATSARGINIŲ KOPIJŲ SISTEMŲ PRIVALUMAI

  

Dalis pakeitimų ir klaidų negali būti atšaukti ar sugrąžinti, todėl nerekomenduojame laukti, kol prarasite savo duomenis. Kasdienė technologijų plėtra skatina mus neatsilikti! Būkite vienu žingsniu priekyje ir išvenkite galimai ateityje kilsiančių problemų, susijusių su atsarginėmis kopijomis. Galų gale, visai nesvarbu: ar tai saugumo grėsmė ar tiesiog prarastas elektroninis laiškas, mūsų komandos misija būti čia ir dabar – kai Jums labiausiai to reikia.  G&B SISTEMOS atsarginių kopijų sistemų privalumai:

 

  • Galima valdyti nuotoliniu būdu
  • Ekonomiškumas
  • Patogi prieiga prie visų kopijų
  • Pilna kritinių sistemų failų apsauga
  • Operatyvus kritinių sistemų ir duomenų atstatymas

ILGAMETĖ EKSPERTINĖ PATIRTIS

  

Mūsų įmonė veikia visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Galime Jums pasiūlyti 12 metų ekspertinę patirtį ir diversifikuotą IT ūkio aptarnavimo portfolio, kurį pritaikome įvairių šalių ir verlso industrijų klientams.

POPULIARIAUSIŲ GAMINTOJŲ SPRENDIMAI

  

Mūsų atsarginių kopijų kūrimo sprendimai yra vieni patikimiausių ir efektyviausių rinkoje. Mes siekiame, kad atsarginių kopijų sistemų sprendimai atitiktų Jūsų verslo liniją ir tai, kaip veikia Jūsų organizacija. Turime savo specializuotus atsarginių duomenų kopijų serverius, į kuriuos darome atsargines kliento duomenų kopijas. Jums nebereikės rūpintis savo duomenimis, mes atliksime daromų atsarginių kopijų monitoringą ir inicijuosime duomenų ar sistemų atstatymą, įvykus incidentams!

 

Mūsų komanda diegia lokalius ar nuotolinius atsarginių duomenų kopijų serverius Jūsų infrastruktūrose. Parduodame populiariausių gamintojų sprendimus (Claud ir On-premise): Acronis, Veeam, Nexetic, Druva, Xopero.