PLATAUS SPEKTRO MOKYMŲ ORGANIZAVIMAS

  

TEORINIAI IR PRAKTINIAI MOKYMAI

  

TEORINIAI IR PRAKTINIAI KOMPIUTERIŲ KURSAI
Savo klientams siūlome įvairius mokymus – nuo kompiuterinių programų naudojimo iki kibernetinio saugumo ar kitų specializuotų kursų. Geresniam žinių įsisavinimui rengiame ne vien teorinius, bet ir praktinius kompiuterių kursus. Mūsų specialistų komanda yra vedusi kursus šiomis temomis:

  • Kibernetinio saugumo pagrindai ir informacijos saugumas. Kursų metu, mūsų komanda pristatė duomenų saugumo konceptą bei kalbėjo apie galimas duomenų praradimo rizikas. Mūsų specialistai atkreipė auditorijos dėmesį į virusus ir kitas kenkėjiškas programas, kalbėjo apie slaptažodžius, autentifikacijas, duomenų šifravimą, saugų naršymą internete bei saugų elektroninio pašto naudojimą, mokė mobiliųjų telefonų bei fizinių įrenginių apsaugos bei įmanomų prevencijos metodų.
  • Specializuoti kompiuterinio raštingumo kursai. Mūsų komanda siūlo plataus spektro specializuotų kompiuterinio raštingumo kursus pagal specifinius klientų poreikius (Office paketas (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), Windows 10).

LYDERIAUJANTYS SPECIALISTAI

  

Mūsų įmonėje dirba aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį turintys ekspertai. Savo veiklą vykdome daugiau nei 12 metų visoje Lietuvoje ir Latvijoje, todėl puikiai jaučiame rinkos pokyčių pulsus. Tikime, kad sėkmingo bendradarbiavimo paslaptis slypi glaudžiame bendradarbiavime ir klientų poreikių analizėje, todėl mūsų kompiuterių kursai vedami taip, kad gautumėte didžiausią įmanomą naudą.

MOKYMAI – PAPRASTAI IR AIŠKIAI

  

Mes dirbame kartu su savo klientais tam, kad jiems nebereikėtų rūpintis dėl turimų kompetencijų stokos ar pasenusių žinių. Šių dienų verslo aplinka drastiškai keičiasi, todėl mes siūlome puikią galimybę – skirti laiko žinių gavimui ar atnaujinimui, kad kuo didesnes laiko investicijas galėtumėte skirti  savo pagrindinei veiklai. Mes tikime, kad laikas – pagrindinis Jūsų įmonės sėkmės išteklis, todėl siūlome Jums reikiamas žinias pateikti suprantamai ir aiškiai.