PLATAUS SPEKTRO MOKYMŲ ORGANIZAVIMAS

  

TEORINIAI IR PRAKTINIAI MOKYMAI

  

Vedame profesionalius mokymus įmonių darbuotojams apie kibernetinį saugumą. Mokymų metu supažindiname su pagrindinėmis rizikomis kibernetinėje erdvėje ir patariame, kaip tinkamai elgtis susidūrus su problemomis. Mokymų dalyvius taip pat supažindiname su duomenų saugumo pagrindais, plačiau kalbame apie virusus ir kenkėjiškas programas, slaptažodžių saugumą, autentifikacijas, duomenų šifravimą, saugų naršymą internete ir saugų elektroninio pašto naudojimą. Taip pat mokome mobiliųjų telefonų ir fizinių įrenginių apsaugos. Kibernetinio saugumo mokymų metu praktinėmis užduotimis patikriname darbuotojų žinias ir paruošiame ataskaitą.

LYDERIAUJANTYS SPECIALISTAI

  

Mūsų įmonėje dirba aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį turintys ekspertai. Savo veiklą vykdome daugiau nei 12 metų visoje Lietuvoje ir Latvijoje, todėl puikiai jaučiame rinkos pokyčių pulsus. Tikime, kad sėkmingo bendradarbiavimo paslaptis slypi glaudžiame bendradarbiavime ir klientų poreikių analizėje, todėl mūsų kompiuterių kursai vedami taip, kad gautumėte didžiausią įmanomą naudą.

MOKYMAI – PAPRASTAI IR AIŠKIAI

  

Mes dirbame kartu su savo klientais tam, kad jiems nebereikėtų rūpintis dėl turimų kompetencijų stokos ar pasenusių žinių. Šių dienų verslo aplinka drastiškai keičiasi, todėl mes siūlome puikią galimybę – skirti laiko žinių gavimui ar atnaujinimui, kad kuo didesnes laiko investicijas galėtumėte skirti  savo pagrindinei veiklai. Mes tikime, kad laikas – pagrindinis Jūsų įmonės sėkmės išteklis, todėl siūlome Jums reikiamas žinias pateikti suprantamai ir aiškiai.