Apie mus

G&B SISTEMOS - ĮMONIŲ IT ŪKIO APTARNAVIMO LYDERIAI

  

LYDERIAUJANTYS IT SPECIALISTAI

  

Mūsų komandą sudaro aukštą kvalifikaciją ir ilgametę patirtį turintys IT specialistai. Savo veiklą vykdome daugiau nei 12 metų visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Tikime, kad sėkmingo bendradarbiavimo paslaptis slypi glaudžiame bendradarbiavime ir klientų poreikių analizėje.

PILNAS IT ŪKIO APTARNAVIMAS

  

Mes dirbame kartu su savo klientais tam, kad jiems nebereikėtų rūpintis jų įmonių IT ūkiu.

Šių dienų verslas drastiškai pasikeitė, todėl mes siūlome unikalią galimybę – sutelkti visą kūrybinį potencialą ir dėmesį savo pagrindinei veiklai. Mūsų profesionalų komanda pasirūpins Jūsų kompiuteriais, spausdintuvais, serveriais ir kita IT įranga. Mes tikime, kad laikas – pagrindinis Jūsų įmonės sėkmės išteklis.

PILNAS NUOTOLINIS APTARNAVIMAS ĮMONĖMS IR PRIVATIEMS KLIENTAMS

  

Sparčiai plėstis mums padeda inovatyvus požiūris į vykdomą veiklą, todėl mūsų pagrindinė užduotis – įmonių ir privačių klientų pilnas ir sklandus nuotolinis IT aptarnavimas. Pasaulyje, kur viskas vyksta vieno klavišo paspaudimo greičiu, gaukite reikiamą pagalbą – čia ir dabar.

APTARNAVIMAS VIETOJE

  

Nėra padėties be išeities, todėl nepavykus darbų atlikti nuotoliniu būdu, atvyksime į iškvietimo vietą per trumpiausiai įmanomą sutartą laiką. Skubi pagalba, profesionalumas ir problemų sprendimas yra mūsų garantija Jums.

KLIENTAI

  

Šimtai įmonių Lietuvoje ir Latvijoe tapo mūsų klientais. Didžiuojamės kartu dirbdami su įvairaus dydžio kleintais, nes jie yra pagrindinis mūsų verslo inovatyvumo variklis.

12 metų – tokią patirtį mūsų IT specialistai ir kiti strateginės komandos nariai siūlo Jums tam, kad gautumėte nepriekaištingą IT priežiūrą bei sutelktumėte savo verslą lyderystei.

PASLAUGŲ SPEKTRAS

  

Esame pasiryžę nuo Jūsų pečių nuimti daugybę rūpesčių, todėl siūlome Jums galimybę būti atstovaujamiems susitikimuose su trečiosiomis šalimis dėl buhalterinės apskaitos ir kitų sistemų kūrėjais. Organizuojame mokymus, instruktavimus, inventorizacijas, naujų sistemų adaptavimą pagal klientų poreikius, automatizuojame įvairias operacijas, tiekiame prekes bei eksploatacines medžiagas, užtikriname visų IT įrenginių veikimą, aptarnaujame fizinius ir virtualius tinklo serverius ir spausdintuvus/daugiafunkcinius įrenginius bei rūpinamės esamos lokalaus tinklo infrastruktūros (bevielės prieigos taškų ir LAN tinklo komutatorių) aptarnavimu.

 

Mes sutelkėme lyderiaujančius IT specialistus ir 12 metų ekspertinę patirtį, siekdami paspartinti Jūsų verslo efektyvumą. Siūlome savo paslaugas ir pagalbą, rūpinantis Jūsų verslo IT ūkiu!

Partnerystės

  
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo