Karjera

KARJEROS IR TOBULĖJIMO GALIMYBĖS

  

PRISIJUNK PRIE MŪSŲ KOMANDOS!

  

Puoselėjame mintį, kad geriausių asmeninių ir komandinių rezultatų galime pasiekti tik dirbdami visi kartu. Kuo įpatinga mūsų komanda?

  • Esame jauni ir veržlūs
  • Į klientams kylančius iššūkius reaguojame greitai ir su šypsena
  • Gerbiame vieni kitus ir sakome didelį ,,TAIP’’ efektyviai komunikacijai
  • Esame atviri naujoms idėjoms
  • Tikime inovatyvumo galia
  • Esame ,,UŽ’’ komandinį darbą ir dalinimosi žiniomis kultūrą

Jei Jūs puoselėjate tokias pačias vertybes – prisijunkite! Tiems, kurie trokšta mokytis ir augti kaip specialistams – galimybės neribotos.

KODĖL REIKĖTŲ RINKTIS MUS?

  

Mes vertiname savo komandos narius ir tikime, kad jie yra mūsų veiklos veidas. Investuojame į savo darbuotojų žinias ir tobulėjimą, keldami jų kompetencijas kursų ir mokymų metu. Mes rūpinamės savo darbuotojų sveikata, skatiname sveiką ir aktyvią gyvenseną. Mūsų komandos nariai turi daugybę saviraiškos ir praktikos galimybių IT srityje. Darbas mūsų organizacijoje yra puiki galimybė augti ir ugdyti kompetencijas, kurios yra labiausiai vertinamos šių dienų darbo rinkoje.

ILGAMETĖ MŪSŲ KOMANDOS PATIRTIS

  

Mūsų įmonė veikia visoje Lietuvoje ir Latvijoje. Savo klientams galime pasiūlyti 12 metų ekspertinę komandos patirtį ir diversifikuotą IT ūkio aptarnavimo portfolio, kurį pritaikome įvairių šalių ir verslo industrijų klientams. Būkite apmokomi savo srities profesionalų!

KLIENTAI

  

Daugybė įmonių Lietuvoje ir Latvijoje tapo mūsų komandos klientais. Didžiuojamės, jog mūsų klientų portfolio yra labai įvairus. Darbas su įvairaus dydžio ir veiklos krypčių klientais mūsų darbuotojams yra neįkainojama patirtis, ugdanti juos kaip savo sričių profesionalus.

 

Jei manote, kad norėtumėte tapti mūsų komandos dalimi, susitikime puodeliui arbatos:

personalas@gbsistemos.lt

Parašykite mums

  

Partnerystės

  
logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo