G&B SISTEMOS APTARNAUJA WINDOWS IR LINUX OS SERVERIUS!

  

KLIENTŲ POREIKIŲ ANALIZE GRĮSTI SPRENDIMAI

  

Užtikrinkite sklandų savo organizacijos veikimą, tinkamai pasirinkdami duomenų talpinimo, saugojimo ir valdymo sprendimus! Dėl didelės serverių ir duomenų saugyklų pasiūlos, būtinai analizuojame savo kliento poreikį: patikimumo, talpos, našumo ir kitus poreikius. Patariame apie efektyviausius variantus, atsižvelgdami į savo klientų organizacijų infrastruktūrą. Turime 12 metų patirtį, kuri leidžia garantuoti, kad parinksime ir įdiegsime Jums labiausiai tinkančią priemonę, atsižvelgdami į Jums prieinamą kainą.

DUOMENŲ SAUGYKLŲ DIEGIMAS

  

G&B SISTEMOS IT specialistai pasirūpins visomis svarbiausiomis funkcijomis: duomenų saugyklų diegimu, prijungimu ir konfigūracija. Mes pasirūpinsime diegimo planavimo darbais, atliksime įrangos, aplikacijų ir duomenų migracijos funkcijas bei apmokysime Jūsų darbuotojus, kad neprarastumėte laiko, kurį galėsite nukreipti į savo tiesioginę veiklą.

SERVERIŲ IR DUOMENŲ SAUGYKLŲ TIPAI

  

Teikiame serverių nuomos paslaugas moderniame sertifikuotame Tier III duomenų centre. Mūsų siūlomi serverių variantai: virtualūs Cloud serveriai ir fiziniai serveriai. Mūsų specialistai dirba tiek su Linux, tie su Windows opercinėmis sistemomis.

Windows serveriams galima OS Windows Server 2019-2012 nuoma. Siūlome verslo klasės HP Enterprice ProLiant DL20, DL360, DL380 Gen10 arba žemesnės kartos (Gen9, Gen8) įrangą.

Teikiame serverių nuomos paslaugas, įrengiant serverius Jūsų patalpose. Nuomojame HP Enterprice Serverius, Lenovo Serverius, Dell PowerEdge Serverius. Mūsų specialistai įrangą parenka pagal Jūsų poreikį, montuojamos vietos specifiką ir kt.

PASLAUGŲ PRIVALUMAI

  

Talpa: siūlome tokias serverių ir duomenų saugyklų talpas, kurios atitinka Jūsų poreikį!

Dalinimasis duomenimis: dalinkitės duomenimis su kolegomis vidiniame įmonės tinkle bei su išoriniai naudotojais – patogiai ir saugiai!

Duomenų kopijos: nustatytu laiku kopijos automatiškai perkeliamos į Jūsų duomenų saugyklą!

Prieinamumas: pasiekite savo duomenis ir failus bet kur ir bet kada!

Centralizuotas valdymas: valdykite darbuotojų prieigas prie įmonės duomenų!

Sinchronizacija: valdykite savo informaciją iš visų naudojamų įrenginių!

Esame visapusiški Jūsų IT ūkio partneriai ir norime padėti Jūsų įmonei tapti efektyviausia savo pačių versija. Kreipkitės į mus!