INFORMACINĖS SISTEMOS – EFEKTYVIAM PROSESŲ VALDYMUI

  

INFORMACIJA – XXI AMŽIAUS KARALIENĖ

  

Organizacijos dirba su įvairaus pobūdžio informacija, todėl kyla natūralus poreikis lengvai ją atrasti, valdyti ir atnaujinti. Mūsų unikali specialistų komanda kuria įvairaus pobūdžio informacines sistemas, kurios suteikia mūsų klientams konkurencinius pranašumus, įgalinančius teikti dar kokybiškesnes paslaugas, turint mažesnes sąnaudas.

PROCESŲ ANALIZĖ – EFEKTYVAUS SPRENDIMO PAGRINDAS

  

Skaičiai ir analizė – mūsų procesų ir darbo pagrindas. Tinkamai atlikta kliento poreikių ir veiklos analizė garantuoja tinkamiausią ir efektyviausią sprendimą mūsų klientams. Laikomės požiūrio, kad bendradarbiavimas leidžia pasirinkti tinkamiausius technologinius įrankius.

PROJEKTŲ VALDYMAS YRA MOKSLAS

  

Esate susidūrę su vėluojančiais darbais, nepasiekiamais specialistais ir nesprendžiamomis problemomis? Mūsų tikslas – reaguoti čia ir dabar į mūsų klientams kylančius iššūkius. Taikome tiek tradicines, tiek ,,Agile’’ projektų valdymo metodikas, priklausomai nuo projektų dydžio, laiko išteklių  bei kitų resursų. Kiekvienas informacinių sistemų funkcionalumas yra kruopščiai ištestuojamas.

INFORMACINĖS SISTEMOS GALI BŪTI LANKSČIOS

  

Organizacijose naudojamos informacinės sistemos nulemia daugybę produktyvumo ir paslaugų kokybės rezultatų. Jei ieškote patikimo partnerio, galinčio pasirūpinti optimizacija ir skaitmenizacija, mes – Jūsų paslaugoms. Siekiame padėti klientams atrasti savo kelią į skaitmenizaciją, nešvaistant resursų trumpalaikiams ir neefektyviems sprendimams. Kuriame lanksčias informacines sistemas, kurios gali būti pritaikomos besikeičiantiems klientų poreikiams.

AIŠKUMAS – PRIORITETAS NUMERIS 1

  

Tikime, kad aiškumas – bendradarbiavimo pagrindas, todėl projektus vykdome struktūrizuotai:

 

  1. Atliekame kliento poreikio ir veiklos industrijos analizę;
  2. Sukuriame informacinių sistemų dokumentaciją;
  3. Sukuriame duomenų bazes;
  4. Diegiame informacines sistemas;
  5. Migruojame duomenis;
  6. Atliekame tobulinimus, adaptacijas;
  7. Įdiegtas sistemas integruojame su kitomis informacinėmis sistemomis;
  8. Atliekame informacinių sistemų infrastruktūros analizę