Atsinaujinome! Siūlome dar daugiau paslaugų iš vienų rankų.

2022-04-14

Mes atsinaujinome! Dar daugiau paslaugų iš vienų rankų

Matydami klientų poreikius nusprendėme plėsti veiklą ir pasiūlyti dar daugiau profesionalių IT paslaugų, kurios padės užtikrinti sklandžią ir sėkmingą Jūsų įmonės veiklą. Nebesukite galvos, dėl IT infrastruktūros priežiūros, saugumo ar skirtingų sistemų integravimo. Patikėkite šias užduotis mums, o Jūs galėsite rūpintis savo pagrindine veikla ir siekti aukščiausių rezultatų.

Didelis paslaugų spektras

Siūlome visapusiškas IT infrastruktūros paslaugas nuo Jūsų įmonei pritaikytų sprendimų pateikimo, įrangos atvežimo, įdiegimo iki tolimesnės priežiūros ir saugumo užtikrinimo. Rengiame kibernetinio saugumo mokymus darbuotojams, kurių metu supažindiname su rizikomis ir mokome jų išvengti. Diegiame ugniasienes ir kitas kibernetinio saugumo priemones. Atliekame esamos IT sistemos auditą ir teikiame siūlymus, kaip patobulinti Jūsų turimą IT infrastruktūrą. Taip pat atliekame rezervinių duomenų kopijavimo paslaugas. Neatidėliokite šių darbų ateičiai – Jūsų įmonės duomenų saugumas ir kokybiškas IT sistemos veikimas yra svarbi verslo dalis, kuria gali pasirūpinti kompetentingi GB sistemos ekspertai!

Specializuotos IT paslaugos 

Žemės ūkio ir logistikos įmonėms siūlome specializuotus IT sprendimus, kurie padės efektyviau vykdyti veiklą. Integruojame skirtingas sistemas, kad naudotis būtų dar paprasčiau. Siūlome svėrimo ir sandėlio sistemų integravimo paslaugas. Atliekame vaizdo stebėjimo sistemų, praėjimo kontrolės, numerių nuskaitymo bei kitų saugumo sistemų diegimą. Įmonėms, turinčioms įdiegtas sistemas, siūlome pakaitinės įrangos tiekimą ir aptarnavimo paslaugas geriausiomis sąlygomis.

Kokybiška IT įranga

Esame didžiausių technologijų gamintojų atstovai ir partneriai, todėl galime pasiūlyti visą IT įrangą geriausiomis sąlygomis vienoje vietoje. Ieškome kompleksiškų sprendimų, kurie geriausiai atitiktų mūsų klientų lūkesčius ir galime pasiūlyti beveik visų pasaulio gamintojų IT įrangą. Reikalingą įranga padėsime išrinkti, atvešime, pajungsime ir paruošime naudojimui.

Teikiame efektyvią pagalbą Lietuvoje ir Latvijoje, pritaikytą taip, kad geriausiai atitiktų klientų poreikius. Mūsų IT ekspertai pasiryžę padėti, kad Jums netektų susidurti su jokiomis IT sistemų problemomis. Siūlome ypač greitą ir efektyvų klientų aptarnavimą nuotoliniu būdu, o prireikus, atvykstame į vietą.

Keičiamės dėl Jūsų!

Kitos naujienos